Свернуть поиск
Дополнительная колонка
О мероприятии
Copiii orfani vor sa fie şi ei fericiţi! Acum înainte de sărbătorile de iarna daţi să fim mai buni în faţa destinului lor. Ne adunăm cu toții pentru a stringe și ajuta cu ce putem.
Cu orice ve-ți veni important este să fie din suflet!
Noi am fost unicii la mama, ea ne-a dat toată dragostea,
ei sint 65 și ei tot vor dragoste! Oare e atît de mult?
http://mybebe.md/vizualizare/intrebare-330/
- Администратор:
- 17 декабря 2011 в 15:00
- str.O. Ghibu 7/2, (în faţa Linella, Buiucani), Москва
Показать еще
Скрыть информацию
Правая колонка